WINDSURFEN VOOR SCHOLEN

vanaf €16,95 p.p.

Telstar Beach ligt aan het veilige, ondiepe water van Strand Horst. Het ondiepe water is zeer geschikt voor beginnende surfers. Zoek je voor jullie leerlingen een leuk sportprogramma op het water? Kijk dan hieronder naar ons windsurf aanbod. Je kunt met de klas éénmalig langskomen of meerdere dagen met een opbouwende leergang. Inmiddels hebben wij alle scholen uit de regio als klant.

Voor elk budget weten wij een leuk surf-programma samen te stellen. Staat wat je zoekt er niet bij? Kijk dan eens bij onze schoolreisjes of neem contact op. Wij maken ook programma’s naar eigen wens.

Vraag meer info aan

Het windsurfprogramma

Basisprogramma: 2 leerlingen per windsurfset, 1 uur les à €16,95**

Uitbreiding 1: 1 windsurfset per leerling: €5,95 p.p. **
Uitbreiding 2: 1 uur vrij oefenen na de les: €5,95 p.p.p.u **

Meerdere dagen? Vanaf de 2e dag 10% korting. Wij zorgen voor een opbouwend programma!

NB: transport en transfers zijn niet inbegrepen, maar kunnen ook worden aangeboden.

* Prijzen uitsluitend doordeweeks voor scholen vanaf 20 leerlingen inclusief alle materialen
* Prijzen zijn per leerling exclusief 9% BTW

info aanvragen
Waar kunnen de leerlingen hun waardevolle spullen laten?

Wij hebben een safebox voor de waardevolle spullen.

Waar kunnen de leerlingen zich omkleden?

Wij hebben ruime kleedkamers waar de leerlingen gebruik van kunnen maken.

Wat moeten de leerlingen zelf meenemen?

Het is handig om zelf het volgende mee te nemen: een handdoek, watervaste zonnebrand, zwemkleding en waterschoenen. Schoentjes zijn eventueel verkrijgbaar voor €9,95 bij de surfschool. Op zoek naar warme neopreen schoenen voor in het voor- en naseizoen? Deze zijn eventueel te koop in onze webshop.

Welke materialen zijn er inbegrepen bij een schooluitje?

Bij al onze schooluitjes is het materiaal inbegrepen, inclusief een wetsuit.